Genellikle genç yaştaki katılımcıların ilgisini çeken ve son yıllarda bir spor olarak ülkemizde yaygınlaşan Nerf oyunları sizleri 22 – 30 Nisan tarihleri arasında TerraCity AVM’ de bekliyor.

İlk olarak Amerika’da ev içinde oynanabilen bir voleybol topu üretmek amacıyla kullanılan Nerf teknolojisi, ilerleyen süreçte özel tüfekleri sayesinde atılabilen dart oklarında da kullanılmış ve bu modern nerf ekipmanlarının doğmasını sağlamış. Şimdiyse Nerf, dünya çapında milyonlarca katılımcısı olan uluslararası bir organizasyon haline dönüştü. Sünger benzeri bir malzemeden üretilen ve üretildikleri özel malzeme sayesinde etraftaki cisimlere zarar vermeyen oyuncaklar için kullanılmışNerf, daha sonra pilli ya da kurmalı oyuncak tüfekler vasıtası ile atılabilecek dart okları haline getirilmiş. Böylece Nerf bir aktivite, bir sporadı olarak kullanılmaya başlanmış.

Kullanılan ekipmanları çarpma gücü düşük olduğundan çevreye zarar vermeyen Nerf oyunlarıyla harika dakikalar geçireceksiniz. Arkadaşlarınla maceranın içinde yerini almak, Nerf Coşkusunu doyasıya yaşamak istiyorsanız hadi TerraCity AVM’ye!