Prens Harry’nin müstakbel eşi Meghan Markle… Tarzı ve gülüşü ile klasik kraliyet stiline meydan okuyor. ABD’li oyuncunun stilini oluşturan bazı kilit parçaları sizler için Terracity Polo Garage mağazasından seçtik. İşte sizi adım adım Meghan Markle stiline götürecek kilit parçalar.

1 – Yüksek belli İspanyol paça pantolonlar

Kraliyet Ailesi üyelerinde görmeye alışık olduğumuz klasik kesim elbiseler, abartılı çantaların aksine Meghan Markle, daha gündelik ve spor görünümüyle dikkat çekiyor. Markle stilinin anahtar parçalarından biri ise şüphesiz yüksek belli, İspanyol paça kumaş pantolonlar…

2 – Kuşaklı kaban

Meghan Markle gardırobunun en sevilen bir diğer parçası ise kuşaklı kabanlar oluyor. Kimi zaman ‘bornoz palto’ olarak da anılan, bel kısmını öne çıkaran bu modeli Markle’ın üzerinde bolca gördük.

3 – Çapraz çantalar

Meghan Markle, çanta seçimleriyle de Kraliyet Ailesi’ne meydan okuyor! Genellikle küçük portföy çantalar tercih edilirken Markle, daha genç bir dokunuş katarak çantalarını çapraz asarak kullanıyor. Görünümden çok kullanışlı ve rahat oluşu sebebiyle ön planda tutuyor.

4 – Farklı ayakkabı seçimleri

ABD’li oyuncu ayakkabı seçimleri ile de farklılığını ortaya koyuyor. Klasik stiletto’lar yerine, bant ve ip detaylı, kesik uçlu ve yüksek topuklu bootie tarzı ayakkabılar tercih ediyor. Aquazzura, Manolo Blahnik ve Stuart Weitzman favori ayakkabı markaları arasında yer alıyor.

Şimdi Meghan Markle stili zamanı! Sizi 1. Katta bulunan TerraCity Polo Garage mağazasına bekliyoruz.