Yeni yıl öncesi minik ziyaretçilerimiz tarafından yoğun ilgiyle karşılanan TerraCity Çocuk Kulübü etkinliklerimiz, bahara kadar her hafta sonu 13.00 -20.00 saatleri arasında sizi bekliyor!

2013  yılında birbirinden farklı ve eğlenceli etkinlikler gerçekleştirdik. Kendini çocuk hissedenleri unutmadık  ve birbirinden güzel ve eğlenceli etkinliklerimizle ziyaretçilerimize unutulmaz bir hafta sonu yaşattık.

13:00 – 20:00 saatleri arasında devam eden etkinliklerde, aileleriyle birlikte TerraCity’e gelen çocukların AVM zemin katında kendileri için özel olarak hazırlanan alanlarda ve sahnede personeller yönetiminde birbirinden bağımsız, sürekli eğlenebilecekleri, zengin içerikli ve kişisel gelişimlerine destek verici birçok etkinliğin yer aldığı interaktif bir dünya yarattık.

Etkinlik kapsamında, TerraCity için özel olarak profesyonel sanatçılardan oluşan ve 5 farklı dilde çocuk şarkıları söyleyen Bubble Müzik grubu geçmişten günümüze unutulmaz çocuk şarkılarını tiyatral düzenlemeler ile söylediler ve çocukları sahneye alarak onlara şarkı söyleterek interaktif müzikal tadında performans sergilediler.

Konser öncesi ve sonrasında sihirbaz gösterileri, balon katlama sanatı ile ilgili uygulamalı workshop, Çocuk Kulübüne gelen her çocuğa Sağlık Bakanlığından onay verilmiş boyalarla nitelikli yüz boyama aktivitesi, Mini ve Mickey, Bugs Bunny ve Dev sincap olmak üzere gerçek maskot kostümlü 4 farklı masal kahramanı ve Çocuk kulübünde saat 19.00’a kadar gün boyu çocukların kişisel gelişimlerine destek sağlamaya yönelik farklı, eğlenceli ve zengin içerikli atölye aktiviteleri yaptık.

Kış mevsiminin kendini hissettirdiği şu günlerde Alışveriş Merkezimizde yer alan mağazaların indirim ve kampanyalarından yararlanmak ve birbirinden eğlenceli etkinlikleri kaçırmak istemiyorsanız, sizi TerraCity’e bekliyoruz! :)

Keyifli alışverişler, bol eğlenceler !