Bu bayram saçlarınızda renk veya model değişikliği yapmayı mı düşünüyorsunuz? O zaman bu yazımız tam da sizin için! 2017’nin yepyeni saç trendlerini araştırdık. Eğer hala değişiklik yapmadıysanız bu bayram en tarz saçlarla giriş yapmak isteyenlere saç trendlerini sıraladık.

  1. Dalgalı Saç Modeli

Ortadan ikiye ayrılmış, sağlıklı görünümlü, ışıltılı dalgalı bu bayram en rahat kullanacağınızı düşündüğümüz model oldu. Pratikliğiyle ön plana çıkan bu modeli günlük hayatta kolaylıkla kullanabilirsiniz. Düz saçlılar maşa yardımıyla her iki yandan da birkaç tutam saçı kıvırıp dağıtarak bu doğal görünüme ulaşabilirler.

  1. Tepeden At Kuruğu

Kombininize göre saçlarınızın uçlarını ister düz isterse dalgalı yaparak at kuyruğu yapabilirsiniz. Ayrıca at kuyruğunu ne kadar sıkı toplarsanız yüzünüz o kadar toparlanmış ve gergin gözükür.

  1. Altın Parlaklık

Bayramda ışıldamak isteyeceğinizi düşündüğümüz saç renklerinden biri de ışıkta sarı, gölgede kahve görünen saçlar.

  1. Sıcak Tonlar

Doğal kıvırcık saçlara sahip olup saç rengini ve modelini değiştirirken zorlananlardansanız sıcak tonları deneyebilirsiniz. Genellikle koyu kumral ve kahve saçların tercih ettiği bu bal ve karamel tonlarındaki sıcak tonlu balyajlar bu bayram sizi harika gösterecektir.

Eğer sizde bayram için saçlarınızda değişiklikler yapmak istiyorsanız TerraCity AVM, Mey Kuaför’e bekliyoruz.