“Canım Daniel’ım,

Kaybolduğun gün dünyam sona erdi, canım oğlum. Seni her kim alıp götürdüyse, seninle birlikte kalbimi, hayatımı da çaldı. Ben senin gülümsediğini görmek, kahkahalarını duymak, mutluluğunu paylaşmak için yaşıyordum.”

Bu kitabı okumayı istemeden önce konusuna bile bakma hissiyatı yaratmıyor üstünüzde. Böğürtlen Kışı, yazarın diğer kitapları gibi olağanüstü… Bu büyüleyici romana biz çarpıldık. Sarah Jio’nun sürükleyici kalemine bir kez daha kaptırdık kendimizi. Kitabı elinize aldığınız gibi saatler içinde okuyup, bitirebilirsiniz. :)

Böğürtlen Kışı, sırların, tarihin, aşkın ve anneliğin iç içe geçtiği muhteşem bir roman. Karakterlerin gerçekçiliği büyülüyor. Kitaptaki acı hüzünlendiriyor. Aşk ise kıskanç bir iç geçirme sebebi oluyor. Onların hataları sizi doğrulara yönlendiriyor.

Kitabın kapağında bir soru sorulmuş: “Kalbinizin derinliklerine işleyen acıyı tek kelimeyle nasıl dile getirirsiniz?” diye. Bu sorunun cevabını ruhunuzun derinliklerinden çekip çıkartabilmek için okuyun. Bu kitabı adı için okuyun… Pişman olmayacaksınız. (:

Böğürtlen Kışı, TerraCity D&R’da…