Evimizin her ayrıntısı aslında bizimle ilgili bazı şeyleri yansıtıyor ve bu dekorasyon tarzı sizin hakkınızda minik minik ipuçları veriyor. Peki sizin tarzınız hangisi? Gelin birlikte bir göz gezdirelim…

  • Modern Dekorasyon

Belli bir dönemi temsil eden, bugünün yenilikçi tasarımları modern dekorasyonlar, 1920 -1950’lerde yapılmış olan ikonik mobilyalar, temiz çizgiler, ferah ve fonksiyonel kullanıma uygun dekorasyon tarzı, bugün hala ilgi görmekte. Oturaklı, kararlı, gerçekçi ve adı üstünde, modern çağa ayak uyduranlardansanız bu tarz mobilya stilleri ve tasarımları tam size göre.

  • Minimalizm Dekorasyon

Yalınlığın ve olabildiğince her şeyi sadeleştirme amaçlayan bu tarz dekorasyonlar, kalabalıktan ve stresten kaçmaya ve huzur veren bir tarzdır. Tamamen fonksiyona odaklı bir anlayışa sahip olan minimalist dizaynlarda olabildiğince az eşya ile yalnızca ihtiyaçların giderildiği sade bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

  • Doğal ve Sıcak Dekorasyon

En dikkat çekici dekorasyonlardan biri diyebiliriz. Özellikle ahşap, taş gibi doğal malzemelerden oluşması eve samimi ve sosyal bir tarz oluşturuyor. Doğallığı ön planda tutmak isteyenler için naturel malzemelerle sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz.