UNI SummerLife 2013 Uluslararası Dans ve Müzik Festivali, 13-19 Mayıs tarihleri arasında Antalya’da 19 farklı ülkeden gençlerle buluşuyor.

 
“Tatile Değil, Partiye Çıkıyoruz” sloganıyla kurulacak özel alanda dünya starlarının sahne alacağı dev festival, dans ve müziğin keyfi ile deniz ve güneşin esintisi konseptiyle müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

 

Festivale dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Taio Cruz, electronic müziğin fenomenleri arasında gösterilen Fransız DJ/Producer Martin Solveig, Erick Morillo, Kat Deluna, Milk & Sugar, Antoine, Fedor Fomin, Alex Ferrari, Sam Divine, Abel Ramos, Timati, Stereo Palma, Lissat & Voltax, Radio Killer, Francesco Diaz, Dj Chus, Erick Morillo gibi birçok sanatçı yer alacak. Aynı zamanda Süperstar Ajda Pekkan ve Ozan Doğulu, muhteşem performansları ile gençlere sınırsız bir eğlence yaşatacaklar. Festivalin Resident Dj’liğini ise Serkan Saruhan yapacak.

 
Festivale katılan gençler kumun, güneşin tadını çıkarırken; gün boyu sürecek partiler, konserler ve etkinliklerle sınırsız bir eğlence yaşayacaklar.
Sen de üniversiteliysen ve festival heyecanına ortak olmak istiyorsan acele et, finallerden önce stresini UNI SummerLife 2013 festivaliyle at. Biletini TerraCity‘de kurulan Uni Summerlife stantından temin edebilirsin.

 

İyi eğlenceler! :)