Büyüleyici bir gün için hazırlanmak elbetki de zordur. Fakat tatlı yanlarıda çoktur. O günün gözdesi olan gelinler, aylar öncesinden hazırlanmaya başlar. Hayallerindeki gelinlikleri bulabilmek için araştırırlar. Bizde güzel gelinlerimize, yardımcı olmak için en çok tercih edilen gelinliklerin yaka tiplerini paylaşmak istedik.

  • Kayık Yaka Gelinlikler

Kayık yaka, bir omuzdan diğerine doğru kayık gibi bir eğim çizerek ilerleyen ve omuzlara doğru genişleyen bir yaka kesimidir. Kayık yaka gelinlikler, dar omuzları geniş göstermek için bire bir doğru seçimlerdir. Eğer gelinlikte ön plana çıkartmak istediğiniz bölge, boyun ve omuzlarınızsa rahatlıkla kayık yaka gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

  • V Yaka Gelinlikler

V harfi çizerek omuzlardan göğse doğru inen yaka kesimi olan model, gelin adayları tarafından sıkça tercih ediliyor. Eğer boynu daha uzun göstermek istiyorsanız bu modeller tam size göre.

  • Kare Yaka Gelinlikler

V ve katık yaka gibbi en çok tercih edinlen yaka tiplerinden biri olan kare yaka gelinlikler, Derin boynu daha ince ve uzun gösterir. Köprücük kemik kısmınız açık olacağından dolayı, dilediğiniz takıyı bu gelinlik modellerinde kullanabilirsiniz. Bu şekilde kusursuz bir uyum sağlayarak mükemmel bir gelin olabilirsiniz.

Heyecanlı gününüze aylar kaldıysa birbirinden farklı ve kusursuz gelinliklere sahip olmak istiyorsanız TerraCity AVM, Oleg Cassini mağazasında prenses olma fırsatını kaçırmayın!