Hangi mevsim olursa olsun ellerimiz her zaman ön plandadır. Bu yüzden bakımlı elleri ve manikürlü tırnakları her kadın sever. Bakım dışında bunu bir tarz haline getiren insanlar için farklı manikür şekilleri ve oje seçimleri tüyolarımız var!

Yuvarlak Tırnaklar

Kısa kesilmiş yuvarlak törpülenmiş sade tırnaklar herkese yakışır. Klasiklerden vazgeçmeyen insanlara göre olan bu tırnaklar için belki sadece bir parlatıcı ya da açık tonlu renkler kullanabilirsiniz.

Kare Tırnaklar

Farklı olmaya, kare törpülenmiş tırnaklarla başlayın! Tarzınıza uyum sağlayabilecek tırnaklarınızın görünümünü daha da hareketlendirmek isterseniz de iki renk oje kullanabilir belki ufak bir taşla süsleyebilirsiniz.

Oval Tırnaklar

Her açıdan bakımlı olmayı seviyor, bazen çok sade bazen de çok hareketli bir tarza mı sahipsiniz? O zaman bu tırnaklar tam size göre. Seçeceğiniz pastel tonlarını parlak veya mat kullanarak ellerinizi harika bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Sivri Tırnaklar

Dikkat çekici eller sizin için çok önemliyse sivri törpülenmiş tırnaklarla bu mümkün. Bordo ve siyah gibi koyu renklerle elleriniz göz kamaştıracaktır.