Mağazasına girdiğimizde, giyim ve aksesuarlara dair aradığımız her şeyi Koton’da buluyoruz. Koton’la hem sezon trendlerini takip ediyor hem de şık kalabiliyoruz. TerraCity Koton mağazasındayız ve koleksiyonları inceliyoruz. Şimdi size biraz gözlemlerimizden bahsedeceğiz.

Garden of Color

İlhamını baharın canlı renklerinden alan bu koleksiyon göz alıcı çiçek desenleriyle tarzına biraz hareket katmak isteyen her yaştan kadını bekliyor. Sarı, mavi, yeşil ve turuncu gibi canlı ve parlak renklerin kullanıldığı, iddialı modelleri içeren koleksiyon klasik parçalarla modern detayların harmanlanmasından oluşuyor.
Red & Fuchsia

Kırmızı ve fuşya renklerini ön plana çıkardığımız, aynı renklerden desenlerimizin olduğu, jakarlı kumaşlar kullandığımız feminen bir tema. Üzerinizden ipek gibi kayan farklı kumaşların kullanıldığı, elbiseler, bluzlar ve saten dokulu ceket pantolon modellerimiz bulunuyor. Bu temamızda pantolonlarımızın silueti bollaşıyor, elbiselerde ise wrap detayları öne çıkıyor.

Upscale Gingham

İş hayatında ve ofis ortamında formal giyimi seven ve şıklığı kendi tarzı haline getirenler için tasarlanan; siyah, beyaz ve kırmızı gibi güçlü renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı bu koleksiyon birçok özel parçayı bir arada sunuyor. Tweed kumaşlardan tasarlanan ceketler, etekler ve bu özel parçalarla uyumlu şekilde kombinlenebilen bluzlar, gömlekler ve pantolonların da yer aldığı koleksiyon her yaştan kadına şık ve güçlü bir stil vadediyor.

Ve daha fazlası sizi zemin katta bulunan TerraCity Koton mağazasında bekliyor.