Uzun süredir ülkemize gelmesini merekla beklediğimiz ve bugünlerde çok moda olan L’oreal Saf Kil maskeleri sonunda hayatımıza girdi. Biliyorsunuz ki güzellik dendi mi, akan sular durur. J Bu yüzden bizde bu yazımızda L’oreal Saf Kil maskelerinden bahsetmek istedik.

Bu seride; Kömür, Kırmızı Yosun Özü ve Okaliptüs Özü olmak üzere 3 çeşiti bulunuyor.Maske seçiminizi yapmadan önce, 3 tür maske içinden ihtiyacınıza en uygun olanı seçtiğinizden emin olmalısınız:

  1. Zaman içerisinde, hava kirliliği gibi dış faktörler cildin zarar görmesine; yorgun ve soluk görünmesine neden olur.Kömür içeriği ile yorgun ve soluk görünen ciltlere anında detoks etkisi yapar ve cildinizi aydınlatır.
  2. Kir, yağ, makyaj kalıntıları ciltte birikerek; cildin yağlı görünmesine neden olabilir. Arındırıcı özelliğe sahip olan Okaliptüs Özü sayesinde ciltteki fazla yağı ve kiri arındırarak, yatıştırıcı ve matlaştırıcı özelliğine sahip.
  3. Ölü deriler cilt yüzeyinde kalarak gün geçtikçe cildin sertleşmesine neden olabilir.Kırmızı Yosun Özüyle yüzde bulunan ölü hücreleri derinlemesine temizleyerek tıkanmış olan gözenekleri açıyor ve cildi sıkılaştırıyor.
  4. Eğer karma bir cilde sahipseniz, multi-masking metodunu deneyebilirsiniz. Üstelik bu metod çok eğlenceli. Örneğin T bölgeniz gün içinde yağlanırken, cildinizin geri kalanı ışıltıya muhtaç olabilir. Cildinizin farklı bölgelerine farklı maskeler uyguladıktan sonra haftada bir veya iki kez kullanarak, yalnızca 10 dakikada temiz ve arınmış bir cilde sahip olabilirsiniz.

    Sizde güzelliğinize güzellik katmak istiyorsanız TerraCity’de bulunan Gratis ve Watsons’dan alabilirsiniz.