Havaların soğumasıyla yazlıkları kaldırıp kışlıkları giymeye başladık..  Yazın rahatlığını kışında arayanlardansanız ve elbiselerden vazgeçemiyorsanız bu maxi elbiseler tam size göre :)  Kışlık ayakkabılarınız, kalın montlarınız, yün atkılarınız, deri ceketleriniz ile birlikte rahatça giyebileceğiniz elbiselerle çok hoş görünebilirsiniz. Uzun elbiseler yada etekler her zaman kısa boylu kadınların korkusu olmuştur. Aslında bu elbiselerin hem tek renk olanlarını seçip hemde yüksek topuklularla denerseniz belki de fikriniz değişebilir.

Sizin için Terracity Polo Garage’daki maxi elbiselerden bir kaç parça seçtik. Hepsi birbirinden şık!

Yeşil elbiseyi tabi ki  bir kürkle tamamladık. Ayakkabı olarak seçimimizi topuklu kahverengi süet bootilerden yana kullandık.

Bu örgü desenli elbise kesinlikle favorilerimizden oldu. Sanki kocaman bir kazak giymiş hissi uyandırıyor. Onu kocaman bir kazağı atkı yaparak kombin ettik. Siz de böyle minik ve kullanışlı hileler yaparak kıyafetlerinize hareket katabilirsiniz.

Siyah elbiseler kutarıcıdır, tamam kabul ediyoruz ama klasik elbiselerden sıkıldıysanız bu koyu gri kırçıllı elbise sizi klasiklerin dışında tutacak. Kış için bu elbisede gardırobunuzun acil durum bölümünde mutlaka olmalı!