Bugün günlerden Mesut Yar günü :)

Burada Laf Çok programının yapımcısı ve sunucusu ünlü gazeteci Mesut Yar’ı TerraCity’de konuk ediyoruz. Tüm sevenlerini bugün saat 13:00’da imza gününe bekliyoruz. Etkinliğimiz bodrum katında gerçekleşecek.

Keyifle geçireceğinize inandığımız bu etkinliği kaçırmayın deriz.

Unutmadan söyleyelim. Mesut Yar bildiğiniz üzere ciddi bir diyete girmiş ve kilo vermişti. 127 kilodan 85 kiloya indikten sonra bunu nasıl başardığını anlatan bir kitap yazdı. Şimdi bu kitap TerraCity D&R mağazasında satışta.

” Şu an 85 kiloyum. Boyum da 182 santim. Bundan tam bir yıl önce 127 kiloydum ve boyum yine 182 santimdi. Aradaki farkı düşününce Tanrının insanı bir yerde sabitleyip öteki tarafta da alabildiğine özgür bıraktığını anlıyorum. Her şey bu özgürlüğü nasıl değerlendirdiğinizle ilgili…
40 yıl boyunca sırtımda şimdiki gibi iki tane Mesut taşıdım. Ve geçen yıldan itibaren birini atmaya karar verdim. Elbette kolay değildi. Ama 40 yıl beklenecek kadar da zor olmadığına yemin edebilirim…
Birazdan okuyacağınız kitapta kendi bulduğum ve zaman içinde geliştirdiğim birtakım yöntemlerle sekiz ayda 40 kilo verip kalan 4 ayda da onu sabitlemeyi nasıl başardığımın hikâyesi var. ”

MESUT YAR