Bir zamanlar filmlerden ve dizilerin stil ikonu olan kolej kız stili ve parçaları bu sonbahar ve kış sezonu geri dönüyor. Okul günlerini özleyenleri ve yad etmek isteyenleri buraya alalım.

Biraz daha sıra dışı ve iddialı parçalar olsa da bu tarzın olmazsa olmaz parçaları her zaman dikkat çekiyor. Bizleri yeniden okul yıllarına döndüren bu parçalar, kendimizi genç hissettiriyor. Okul stili  parçalarına şöyle incelediğimizde en çok dikkat çekenler; sweatshirtler, amblemli eşofman ve armalı ceketler ve çoraplar geliyor. Tüm bu parçaları mini bir etek ve kısa botlarla birleştirdiğinizde kombinizi tamamlamış oluyorsunuz. Bu sezonun trendleri ise büyük beden kazak ve sweatshirtler olacak. Özellikle etey ve ceket takımlarında ekose desenleri işte tam da bu tarzı yansıtıyor. Kolej tarzının başlıca renkleri ne diye bakacak olursak başta olmak üzere kırmızı ve gri. Yeşil, siyah ve lacivert renkleri de bu tarzı tamamlayıcı renkler arasındadır.

O zaman bu sezon hem farklı, salaş ve biraz asi olmak isteyenleri TerraCity AVM, Bershka mağazasına bekleriz. Okul dönemine dönmeye hazır mısınız?