Müzik en genel tanımı ile sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmış hâlidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin belirli bir zaman aralığında ifade edildiği sanatsal bir formdur.” vikipedia

1711 yılından bugüne kadar kulaklarımızın pasını silen ve ruhumuzu dinlendiren müzik aleti; piyano. Piyano, sert ve yumuşak notalarıyla duyguların ifade biçimidir.

Müzik ve piyanonun bir araya gelmesi ile oluşan sosyolojik, psikolojik, akustik ve politik etkiler müzikteki diklik, yoğunluk, süre ve tınıyı ruhunuza yansıtmaktadır.

Yoğun geçen günlük hayatınızın yanında sonbahar ve kış mevsiminin kasveti çoğu zaman ruhunuzu bunaltıyor ve arınma ihtiyacı duyuyorsunuz.

Ruhunuz dinlendirmeye ihtiyacı olanları düşünen TerraCity AVM, her hafta Cuma ve Cumartesi günü, piyano dinletisiyle ziyaretçilerini ağırlıyor.

Yoğun, stresli geçen haftayı geride bırakmak ve müziğin her halini doyasıya yaşamak isteyenlerin tercih edeceği piyano dinletisi, alışveriş merkezi içerisinde bodrum katta ruhunuzu beslemeyi bekliyor.

Her hafta Cuma ve Cumartesi günü, 16:00 ve 18:00 saatleri arasında gerçekleşen piyano dinletisi, ziyaretçilerinin ruhunu müziğe doyuruyor.