Bu kış istediğiniz kadın olmanın fırsatını Roman koleksiyonunda yakalayabilirsiniz. Yeni sezonu güçlü ve iyimser tavırla karşılayan Roman, renk buluşmaları zengin detaylarla ve ayrıcalıklı materyallerle bir araya geldiğini görüyoruz.

Yeni koleksiyon feminen etkilerin hakimiyetinde casual bir stil sunarken, vintage ekoseler ve geleneksel formlarının yanı sıra modern görünümleri sezonun öne çıkan ayrıntılar yer alıyor. Koleksiyon, 1980’ler ve 90’lar günümüze uyarlanmış şekilde, zamansız ve klasik tasarımla en çok dikkat çekenler arasında. Elbiselerde fransız dantelleri, asimetrik kesimler ve deri, süet, jakar gibi tüm kumaş detayları parçları güçlendiriyor. Sezonun modası olan bomber ceketlerde floral detaylar ve parlak detaylar yer vererek farklı bir stil oluşturuyor. Kışın en çok tercih edilen kabanlar,  kürk detayları cesur renklerle buluşuyor. Gece koleksiyonuna da farklı dokunuşlarla sofistike tarzın hakim olduğu kadife elbiseler, ışıltılı taşlar ve danteller, şifon elbiselerle gece şıklığına zarif ve feminen bir hava katıyor.

Eğer bu sezonun hit parçalarıyla modern ışıltıya kavuşmak istiyorsanız TerraCity AVM’de 1. katta yer alan Roman mağazası sizleri bekliyor.