Penti’den yepyeni bir sezon, yeni moda trendleri ve sokağa yansıyan birbirinden farklı çoraplar neler? İşte sonbaharda öne çıkacak çorap trendleri!

Dış giyim ürünlerinden aksesuarlara kadar karışımıza çıkan parlak kadifeler, simli ve parıltılı kumaşlar bu sezon çorap ve taytlarınızda da yer vermeyi ihmal etmeyin. Bomber ceketlerle, etek ya da şortla yapacağınız kombine göre dikkat çeken bir külotlu çorap seçerek stilinizi biraz daha etkileyici hale getirebilirsiniz. Özellikle sokak modasında birçok kombininde rahatça yer alabilecek bu parçalardan biride üst giyim ürünlerinden külotlu çoraplara kadar mesaj ve eğlenceli desenler stilini göstermek için oldukça etkili olacak. Ayrıca Sokak modası demek biraz da kendimizi rahat ve özgür hissetmeyi temsil eder. Penti’nin bu sezon seninle buluşturduğu ürünlerden biri de sadece çorap şıklığı değil, hem şık hem de spor bir tarzı olan bu sweatshirt’ler yer alıyor.

Eğer sende sokak modası kombinini renklendirmek veya mesaj vermek  istiyorsan TerraCity AVM’de bulunan Penti mağazasına uğramadan geçme. 😉