Sonbahara yavaş yavaş giriş yaparken yepyeni bir görünümle karşılamak ister misiniz? Şöyle ufak bir göz gezdirdik, araştırdık ve sonbaharın vazgeçilmez en trend saç renklerini sizinle paylaşmaya karar verdik.

Sonbaharın gelişini tam anlamıyla hissetmek isteyenler ve köklü bir değişim yapmak istemeyler için kahverengi ile sarının karışımıyla doğal bir duruşla dikkat çekiyor. Dökülen yapraklarda bulunan renk ahengini saçlarına taşımak isteyenler için kızın ve turuncu karışımı tam size göre. Saç dipleriyle uğraşmak istemeyenler için ise, saçınızı kendi renginize bırakabilir veya diplerine koyu bir renk yapılabilir. Böylece hem saçınızı boyama derdinden kurtulabilir, hem de doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz. Saçlarında küçük değişiklikler yaptırmak isteyenler için de karamel tonlarında gölgeler attırabilirsiniz. Bu yaz için trend olan platin rengi, sonbahar aylarında da vazgeçilmez gibi duruyor. Siyah sevenlere her zaman olduğu gibi müjde. Her yıl görmeye olduğumuz siyah, bu yıl da çok trend.

Sonbahar mevsiminin sıcak dokunuşlarını saçınıza yansıtmak istiyorsanız TerraCity AVM, Mey Kuaför’de uzman profesyonel ellere yaptırabilirsiniz.