Sephora ile Güzelliğin Modası, Sephora The Beauty Week Sektörde farklılıklarıyla göze çarpan, ilklerin yaratıcısı olan Fransız kozmetik devi Sephora, moda haftalarından aldığı ilhamla “The Beauty Week” temasını hayata geçiriyor; moda ve kozmetiği bir arada sunarak moda haftalarını aratmıyor.

Upside Down Mascara


Sephora’dan devrim niteliğinde uygulama tekniğine sahip bir maskara!

Sephora 360° multi-application maskara, kirpiklerde hayal edilen hacim, kıvrım ve uzunluğu bir arada sunuyor! İlk kez ve sadece Sephora’da bulunan Upside Down maskaranın çift fırça teknolojisi ile 3 farklı ihtiyacı tek bir maskara ile karşılıyor.

– Çift açık fırça: Kirpikler çift fırça ile 360° hacim kazanıyor. Çift maskara dozu ile ekstra dolgunluk kazanıyor.
– Çift kapalı fırça: Kıvırma + uzatma özelliği sunuyor.
– Fırçalardan biri: Alttaki küçük kirpikleri yakalıyor.
Sonuç: Kirpikleriniz daha hacimli, daha uzun ve kıvrık. Bakışlarınız ise, daha çarpıcı!

IT Makyaj Paleti

 

Her fırsatta çarpıcı bir bakış elde etmenizi sağlayan 12 adet göz farı ve 1 adet göz kalemi içeren özel göz makyaj palet, buğulu göz tutkunlarının ilgisini çekiyor.

 

Jimmy Choo Flash


Elmas parlaklığında bir parfüm

Flash heyecan verici, kışkırtıcı ve şehvetli bir karaktere sahip beyaz çiçeklerden oluşuyor. Flash’ın yaratıcısı parfüm sanatçısı Christine Nagel, parfümü kentli ve kendine güvenen Jimmy Choo kadını için yarattığını söylüyor. New York, Londra ve Paris sokaklarında yankılanan topuklu ayakkabıların sesinden ilham alan parfüm, tazeleyici ve parıldayan bir başlangıç için üst notalarda pembe biber ve çilek içeriyor. Egzotik beyaz çiçeklerle kombin edilmiş orta notalarda yer alan yasemin ve zambak, sümbülteber ile zenginleştiriliyor. Beyaz ve toz halindeki odunsu dip notalar hem baştan çıkarıcı, hem şehvetli, hem de kalıcı bir iz bırakıyor.

Clinique Super Defense Spf 20 Nemlendirci Krem

Çevrenin zararlı faktörleri sonucunda ileride oluşabilecek yaşlanma belirtilerine karşı cildi koruyan ipeksi yapıdaki günlük nemlendirici formül…
Neler Yapar ? 
Cildi nemlendirip, rahatlatırken; cildin kendi öz nem bariyerlerinin güçlenmesini sağlar.
Ciltte oluşan ve oluşacak olan UV hasarlarının onarılmasına destek olur.
Geniş açılı güneş koruması içerir.

 

Siz de en çarpıcı ürünlere sahip olmak istiyorsanız TerraCity Sephora’ya uğrayın. Girer girmez büyüleneceksiniz! :)